Середа, 13.11.2019, 04:59Вітаю Вас Гость | RSS
      Миргородський НВК ( днз -знз ) "Гелікон"    
Головна | Учні | Реєстрація | Вхід
   
» Меню сайту

» Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

» Пошук

» Форма входу

» Новини "Гелікону"

» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Учнівський колектив

Вовк Анна (9 клас) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з географії , 2009 р. Робота в рамках міського зльоту Всеукраїнської історико – географічної експедиції "Сто чудес світу" (1 місце ) керівник Денисенко І.В. 2007 р.

Старкова Наталія (11 клас). - І місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з економіки, 2007 р.

Серб Юлія (10 клас)-І місце у міському етапі науково - дослідницьких робіт учнів, членів Малої академії наук України 2006р.

Бутенко Юлія (9 клас).- І місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з англійської мови 2005 р.

Остапенко Олег та Горобець Володимир – неодноразові переможці міських та обласних турнірів з шахів (2005- 2009 рр.)

Холод Віктор (8 клас) ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з географії, математики 2010 р.

Бехтер Євгенія (6 клас) ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з математики 2010 р.

Гараган Світлана (8 клас) ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з історії 2010 р.

Давиденко Радіон (6 клас) ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з математики 2011р.

Андросов Роман (8 клас) ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з географії 2011 р.

Холод Віктор (9 клас) ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з хімії, інформатики 2011 р.

Холод Віктор (10 клас) І місце  у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з економіки, ІІ місце з екології, інформаційних технологій та ІІІ місце з інформатики 2012.

Учасник ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (обласний етап) з економіки та інформаційних технологій.


Ярмоленко Марина (10 клас) ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з екології 2012.


Семенова Руслана (9 клас) ІІІ місце  у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з трудового навчання 2012.


Бутенко Ірина (8 клас).- ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з трудового начання 2012.


Бехтер Євгенія (8 клас) ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з математики 2012.


Коротіну Ольга (8 клас) ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з біології 2012.


Канцібер Дмитро (6 клас) ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з математики 2012.


Левченко Едуард (6 клас) ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з математики 2012.

Холод Віктор (11 клас) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з математики 2013.
 
Ярмоленко Марина (11 клас)- ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з екології і ІІ місце з педагогіки та психології 2013.
 
Гараган Світлана (11 клас) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з екології 2013.
 
Науменко Богдано (11 клас)- І місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з економіки, ІІІ місце з правознавства 2013.
 
Стороженко Жанна (11 клас) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з фізичної культури 2013.

 
Бутенко Ірина (9 клас).- ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з економіки, ІІІ місце з нформаційних технологій, І місце з обслуговуючої праці, ІІІ місце з англійської мови 2013.

 
Бехтер Євгенія (9 клас) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з фізики 2013.
 
Донченко Олександра (9 клас).- ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з обслуговуючої праці, ІІІ місце з української мови та літератури 2013.
 
Шевченко Маргарита (9 клас).- ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з російської мови і літератури 2013.
 
Канцібер Дмитро (7 клас) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (міський етап) з фізики 2013.
 

Нечипорчук Тетяна (8 клас) - 1 місце у ІІ етапі V Міжнародного мовно-літературний конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка 2014.

 

 Матвієнко Єгор (6 клас) - 3 місце у ІІ етапі XV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика 2014.

 

Давиденко Родіон (9 клас) – 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки 2014.


Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz